Kompresörlü Kırım ile daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik iç yıkım işleri için, şimdi eksiksiz bir dumansız, elektrikli ekipman yelpazesi sunuyoruz: İstanbulun tüm ilçelerinde küçük, orta ve  büyük alanlarda kompresörlü kırım  yıkım uygulamasına göre doğru şekilde boyutlandırmak önemlidir.

Kompresörlü Kırım Nedir?

Kompresörlü kırım, makine ile titreşim sönümlemeli zemine uygulanan bacınç ile alanın kırılmasıdır. Bu kırıcılar, operatör için hafif ve rahat kullanım sağlarken asfalt ve betonun genel amaçlı yıkımı için idealdir. Beton zeminlerin genelinde kompresörlü kırım işlemi uygulanır.

Kompresörlü kırım işlemi güvenli bir şekilde nasıl yapılır?

İnşaat endüstrisindeki kullanışlı, ancak yönetilmesi en zor araçlardan biridir. Eski betonu yıkmak , kaldırımı kaldırmak ve projelerde daha birçok yüzeyi yıkmak için kırıcılar kullanılır . Krikonun kendisi ağırdır, bu nedenle kaza riskini azaltmak için aletleri yalnızca uygun personel kullanmalıdır. Girişim Karot, gerçekleştirilen işin türüne bağlı olarak takılması gereken farklı uçlara ve bıçaklara sahiptir. Şimdi kırıcıyı güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak ipuçlarını ve püf noktalarını gözden geçirelim.

Matkap tipi, yürütülen işin türüne bağlı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz ağır ve orta kapasiteli kırıcılar vardır. Ayrıca doğru hortum tipini seçmeniz gerekecektir. Hortum seçimi, ekipmanın kompresörden ne kadar uzakta olduğuna, aletin gerektirdiği basınca ve tamamlanan işin türüne bağlıdır. Gürültü tehlikelerini ortadan kaldırmak için kompresörü açık bir alana yerleştirdiğinizden emin olun. Açık yerlerde kırıcıyı kullanın. Çok fazla açık alan olmayan alanlarda kullanılıyorsa, uygun işitme koruması kullanın. Kırılacak malzeme için doğru keskiyi ve/veya ucu kullanın. Kaya için kaya ucunu, asfalt için kürek ucunu ve beton için keski ucunu kullanın. Asla kırık veya çatlak bir nokta kullanmayın. Alet , betonu kaldırmak ve gevşetmek için bir levye olarak kullanılabilir.

Komprösörlü Kırım Fiyatları Ne Kadar?

Kompresörlü kırım ve yıkım fiyatları alana ve işin büyüklüğüne göre değişmektedir. İşin kaç gün süreceği ve kullanılacak malzemeler fiyat konusunda değerlendirirlirken en önemli parametre olarak gözümüze çarpmaktadır. Fiyat konusunda değerlendirme yaparken, farklı firmalardan alacağını fiyatların yanında ustanın tecrübesi ve kullandığı makineye dikkat ediniz.

Kompresörlü Kırım Kompresörlü Kırım Kompresörlü Kırım Kompresörlü Kırım