Kapsamlı karot ile beton delme ekipmanı kaynaklarımız, kapsamlı karot matkap envanterimiz, geniş matkap ucu envanterimiz ve eğitimli beton karot teknisyenlerinden oluşan ekiplerimiz, çağrınıza hızlı yanıt vermemizi ve vardığımızda iş için tam donanımlı olmamızı sağlar. En önemlisi, istediğiniz hassas, dairesel kesimi ilk seferde elde edeceksiniz. Bu endüstriyel karotlu beton delme projenizin programa ve bütçeye uygun olduğu anlamına gelir.

Karot ile beton delme ekipmanımız ve karot uzmanlığımız, 40″ çapa kadar her boyutta ve hemen hemen her derinlikte beton delikler açmamızı sağlar. Yatay veya dikey bir beton nesnede mükemmel bir yuvarlak şekilli delik istiyorsanız, o zaman gitmeniz gereken yol karot delmedir. Karot delme, herhangi bir beton yüzeyde delik açmak için karot matkapları kullanma işlemidir. Aynı şeyin bir şantiyede yapılmasını istiyorsanız, önce bunun size nasıl yardımcı olabileceğini bilmeniz gerekir.

Karot beton delme için kullanılan farklı yöntem ve araçlar vardır. Beton yüzeyler serttir ve bunları delmek güç gerektirir. Ancak, doğru bir yöntem izlerseniz, yüzeyde mükemmel delikler açmak daha da zordur. Karot sondajının yardımcı olabileceği yer burasıdır. Delme işlemi tamamlandıktan sonra, mükemmel delikleri elde etmek için beton duvardan çıkarılabilir. Katı nesnelerden büyük miktarda betonu çıkarmak için, önce yüzeyde birden fazla delik oluşturmak için karot delme kullanılır ve ardından beton çıkarılır. Karot sondajının birçok farklı kullanımı vardır. Karot beton delme,  bir duvarın veya beton levhanın belirli kısımlarından çıkarıldığı bir işlemdir. Bu malzemelerin mukavemetini test etmek için yapılırlar. Beton kesme veya delme işlemlerini gerçekleştirirken her zaman profesyonel bir usta veya beton delme şirketi ile çalışmanız önerilir.

Klima Deliği Delme

Klima delikleriniz profosyonel ekibimiz ve son teknoloji makinelerimizle, tüm yaşam alanlarında, işyerlerinde, evlerde ve odalarda takılacak olan klimaların delik delme işlemini gerçekleştirir. Müteahhitlerin Klima ve soğutma sistemleri, elektronik ve otomasyon sistemleri, sıhhi tesisat alanları açmak için kullandıkları en doğru yollardan biridir. Klima deliği delinirken alınması gereken güvenlik tedbirleri şöyledir; Karot makinesinin sabitlestirilecek yeri öncelikle tespiti edilir. Delik açılacak betonun içinden elektrik kablosu ve su borusu geçip geçmediği kontrol edilip sonra makine sabitlenir. Delik delinecek yere su pompalanacağı için sulu kesim esnasında,  evdeki eşyaların zarar görmemesi adına  makineye su toplayıcı aparat takılır sonrasında gerekli tedbirler alındıktan sonra delme işlemi yapılır.

Aspiratör Deliği Açma

Aspiratör deliği açmak için, Karot makinesi ile her çapta baca ve havalandırma gibi delik işleriniz, son teknoloji karot makinelerimizle istenilen çapta açılır. İstanbul genelinde tecrübeli elemanlarımız ve profesyonel makinelerimizle uygun fiyatlara yapmaktayız. 7/24  karot hizmeti için bizleri arayabilirsiniz.

BETON KAROT UYGULAMALARI

  1. Kanalizasyon giderleri
  2. Kanalizasyon bağlantıları
  3. Süzgeç pimaş delikleri
  4. Telefon, elektrik, kablo ve fiber optik açıklıklar
  5. Küpeşte ve ankraj delikleri
  6. Mekanik deliği açma
  7. Doğalgaz boruları için beton delme
  8. Yer giderleri
  9. Tüm Beton Ankraj Kurulumlarınız için Girişim Karot'u arayın

İstanbul Karotçu Servis Hizmet Alanları

Arnavutköy karot beton delme, Avcılar karot beton delme, Bağcılar karot beton delme, Bahçelievler karot beton delme, Bakırköy karot beton delme, Başakşehir karot beton delme, Bayrampaşa karot beton delme, Beşiktaş karot beton delme, Beylikdüzü karot beton delme, Beyoğlu karot beton delme, Büyükçekmece karot beton delme, Çatalca karot beton delme, Esenler karot beton delme, Esenyurt karot beton delme, Eyüp karot beton delme, Fatih karot beton delme, Gaziosmanpaşa karot beton delme, Güngören karot beton delme, Kâğıthane karot beton delme, Küçükçekmece karot beton delme, Sarıyer karot beton delme, Silivri karot beton delme, Sultangazi karot beton delme, Şişli karot beton delme, Zeytinburnu karot beton delme

Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme Karot ile Beton Delme