Whatsapp

Tuvalet havalandırması için karot delme

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tuvalet havalandırması için karotla delme işlemi Girişim Karot tarafından yapılmıştır.  Karot ile yapılan çalışmalar toplamda 3 sınıfa ayrılır. Girişim karot ile beton kesme, beton delme, acil karot hizmetleri verilir. Bunlar arasında yer alan beton delme hizmetleri:

Girişim karot ile beton kesme çalışmaları:

 1. Kapı ve pencere boşluğu açma
 2. Çatı kesme
 3. Bina kesme
 4. Beton Duvar kesme
 5. Hidrolik duvar kesme
 6. Kiriş kesme
 7. Kolon kesme
 8. Merdiven basamağı kesme
 9. Minare kesme
 10. Derz kesme
 11. Hidrolik derz kesme
 12. Halatlı beton duvar kesme
 13. Fore kazık kesme
 14. Asfalt kesme
 15. Havalandırma boşluğu kesme
 16. Asansör boşluğu kesme

Girişim Karot ile Kapı ve Pencere Boşlukları Kesme

Kapı ve pencere boşluğu kesme işlemi, beton kesme çalışması içinde yer almaktadır. Girişim karot ile kapı ve pencere boşluğu kesmek için öncelikle binanın çizilmiş bir planı bulunmalıdır. Kapı ve pencere boşluklarının büyüklükleri doğru saptanmalıdır. Sonrasında kullanılacak olan karot makinesi seçimi yapılıp doğru bir teknikle gerekli boşluklar oluşturulmalıdır. Raylı sistemlerle kesim yapmak burada pratiklik sağlayan önemli bir detaydır. Raylı sistemlerle kesim yapılması, ustalara uzaktan kontrol kolaylığını da sağlamaktadır. Bina içinde kapı ve pencere boşluğu dışında kesilmesi gereken bir sürü boşluk ve alan bulunmaktadır.
 

Girişim Acil Karot 

 
Bir yapıda var olması ya da yok olması istenen kısımlar için büyük ölçüde kesme işlemi kullanılır. Ancak bazen arızalar söz konusu olduğunda Girişim acil karot hizmetleri için de çeşitli kesme-delme yöntemlerine başvurulur. Bina ve çeşitli yapılarda meydana gelen su ve elektrik arızaları, telefon ve internet arızaları, yer altında bulunan hatların tamirini gerektirir. Bunun için de yapılması gereken şey, öncelikle yüzeyde yer alan beton zeminin kesilmesi ya da delinmesidir. Girişim karot çalışmaları burada sorun çözme amacı taşır. Günlük hayatı etkileyen ve çözüme ulaştırılması gereken birçok altyapı ya da inşaat sorunu için bizi arayın!

Tuvalet havalandırması için karot delme Tuvalet havalandırması için karot delme Tuvalet havalandırması için karot delme

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA