Whatsapp

Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Klima borusu yeri delme, klima borusu kanal açma, klima boru yeri açma olarak adlandırılan çalışmamızda Girişim Karot olarak, profesyonel hizmet veriyoruz. İç üniteden dış üniteye giden boruları beslemek için duvarda Karot İle Klima Deliği Delme açmanız gerekecek, bu süreç basit gibi gözüksede aslında sancılı bir süreçtir. Özellikle kırım yada delme esnasında az hasar yada sıfır hasar prenbi ile çalışma ehil  ustaların işidir. 

Karot Klima Deliği Açma işleminde temiz çalışılması ve hızlı yapılması iş veren açısından son derece önemlidir. Klima deliği açmak için bir çok farklı yöntem kullanılır. Deneyimli operatörler yardımıyla, bir saat gibi kısa bir zaman diliminde delim işlemi tamamlanmaktadır. Özel tasarlanmış karot elmas ucuyla kesin sonuçlar alınır. Klima motorunun ebatları önceden alınarak, özel karot ucu talep edilmelidir. Karot ile yeterli delik açılarak gerekli kablo ve boru geçişleri kolayca sağlanır.

İstanbul Tüm Bölgelerine Aynı Gün Acil Karot Servisi Yollama İmkanı

Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul Klima Borusu Yeri Delme Açma İstanbul

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA