0207
2022
esenyurt karotçu, karot ustası esenyurt, esenyurt duvar delme, esenyurt beton delme, esenyurt beton kesim

Esenyurt Karotçu Karot Ustası

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde Karotçu yada karot ustası arıyorsanız Girişim Karot her zaman yanınızdadır. Profesyonel karot ustaları ve birinci sınıf malzemeleriyle sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Yakınınızda karotlu sondaj şirketleri arıyorsanız , Girişim karot sondaj hizmetleri sunmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübemizle konut ve ticari beton karot projelerinizde profesyonel karot delicilerimize güvenebilirsiniz. İnşaat dünyasında, beton karot delme önemli bir hizmettir. Kanalizasyon sistemlerinin inşasından telefon hatlarının çalıştırılmasına ve yapısal testlere kadar her şey için karot deliklerinin açılması gerekir. Karot,  Klima Havalandırma sistemleri, drenaj, elektrik ve daha fazlasının kurulumu için yaygın konut ve ticari uygulamalarda kullanılır.

Temel olarak, bir delik gerektiğinde - bir zeminde, tavanda, kapıda, temelde veya hatta sokaktaki bir rögarda olsun, karot delme gereklidir. Beton karot, beton duvarlar gibi sert yapılarda mükemmel yuvarlak delikler açma işlemidir.   Kesin bir dairesel penetrasyon gerektiğinde , beton delme tekniğine geçilir. Karot ile 60" çapa kadar delikler hemen hemen her derinlikte delinebilir. Döşemelerde ve duvarlarda, herhangi bir açıda (dikey, yatay ve hatta baş aşağı!) yapılabilir. Elektrikli veya hidrolik sondaj kuleleri kullanılabilir. hassas yerlerde veya kapalı alanlarda delme.

 

Esenyurt Karotçu

Tam ve dairesel kesimlerin gerekli olduğu durumlarda karot delme ihtiyacı ortaya çıkar. Bu araç, elektrik, HVAC ve sıhhi tesisat kurulumlarıyla ilgili açıklıklar için hemen hemen her çaptaki deliklerin kolayca delinmesini sağlar.

Ayrıca kabloların döşenmesi, ankraj cıvataları için alan yaratılmasında ve dübel gibi yük taşıma cihazlarının montajında ​​çok faydalı olduğu bulunmuştur. Ayrıca analiz için beton numunelerinin alınmasında da yardımcı olur.

Karot matkaplar dikey veya yatay olarak çalıştırılabilir ve elektrik, hidrolik veya hava güç kaynakları ile çalıştırılabilir. Bir karot matkap ucu, karot uçları dönen şaft üzerine monte edilmiş olarak lazerle lehimlenmiş veya kaynaklanmış elmas segmentlere sahip bir çelik borudan oluşur.

 

Esenyurt Karot Ustası Duvar Delme Kesme

Beton duvar testereleri tipik olarak yeni bir kapı, pencere veya Klima ve havalandırma kanalları açıklıkları gerektiğinde dikey yüzeylerde kullanılır. Duvar testeresi, dikey veya yatay kesimler için kullanılabilen raylı bir sistemde bir elmas bıçak kullanır. Bu testereler hidrolik veya elektrik gücüyle çalışır ve genellikle beton paletli testereler olarak da adlandırılır. Duvar testeresi, hem beton hem de duvar yapılarında hassas kesimlere olanak tanır.

Duvar testeresi 30″ derinliğe kadar yapılabilir. Kesme işlemi, duvarın her iki tarafından da gerçekleştirilebilir ve toplam derinlik 60″'a kadar çıkabilir. Açıklığınız betonda belirli bir açı gerektiriyorsa, bu testere uygun olabilir.

 

Bu bağlamda, saygın ve güvenilir bir karotçu arayışınız, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişime geçerek başlamalıdır. Bu kişilerin geçmişte bu hizmetleri kullandığından emin olun.

Ayrıca saygın çevrimiçi sitelerde ve diğer medya kuruluşlarında güvenilir yükleniciler arayabilirsiniz.