Whatsapp

Güngören Karot Duvar Delme

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Güngören Karot Duvar Delme çalışmamız başarıyla tamamlanmıştır. Bazılarımız, duvarda ve betonda delik açmanın elektrikli alet öncesi günlerini hatırlayabilir. Çok uzun zaman önce, daha büyük herhangi bir duvar işinde , el ısıtmasında ve keskileri yeniden bilemede bir demirci vardı. Mikroçipli makineler çağımızda, bunu hatırlamadığımız için şanslıyız çünkü elektrikli alet öncesi beton delmenin hızlı veya kolay olduğu son şeylerdi. O zamanlar beton için en iyi (ve tek olan) matkap, sertleştirilmiş çelik bir uç, bir balyoz ve herkesin hayran kalacağı bir el gücüydü.

Beton delme en iyi tekniktir çünkü çok yönlülüğü diğer yöntemlerle kıyaslanamaz. Bunun nedeni, çoğu beton delme makinesinin elmas uçlarla kurulmasıdır. Bu tür uçlar, beton delmeyi en çok yönlü ve yenilmez teknik haline getirir. Herhangi bir beton katmanına zahmetsizce nüfuz ederler.

Girişim karot olarak, Güngörenin tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Güngörende karot duvar delme işinin yanında, klima deliği açma, aspiratör deliği açma, pimaş ve gider borusu kanalı açma, doğalgaz boru kanalı açma, mekanik delik açma işlerinide yapıyoruz. 

Güngören Karot Duvar Delme Güngören Karot Duvar Delme Güngören Karot Duvar Delme Güngören Karot Duvar Delme Güngören Karot Duvar Delme Güngören Karot Duvar Delme

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA