Whatsapp

Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme işlemi Girişim Karot tarafından yapılmıştır. Karotla Beton delme , yapının kendisinden ödün vermeden yapılarda tam olarak konumlandırılmış açıklıkların oluşturulmasına olanak tanır. Örneğin, kalite güvence şirketleri tarafından mukavemet testi yapılacak dökülen beton numunelerinin çekilmesi, rögar deliklerinin açılması, elektrik ve sıhhi tesisat hatlarının döşenmesi için kullanılır. Daha da önemlisi, yalnızca güvenli ve kaliteli iş yapabilen yüksek vasıflı ve deneyimli operatörler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bazı şirketler, beton karot delmenin yeni bir yapı oluşturmak yerine bir yapıyı güçlendirerek zamandan ve paradan tasarruf edebileceğinin farkında olmayabilir.

Pandemi döneminde ekonominin nasıl değiştiğini hepimiz gördük. Bu, çoğu şehir ve kasabada çok sayıda eski, çok iyi inşa edilmiş beton binalarla sonuçlandı. Bilgili müteahhitler, eski depoları ve binaları çatı katı daireleri, küçük perakende işletmeleri ve restoranlar olarak kullanılmak üzere güçlendiriyor ve yeniden tasarlıyor. Elektrik kabloları, Havalandırma kanalları, klima kanalları, sıhhi tesisat hatları ve kablolama için BT kanalları çalıştırmak için açıklıklar oluşturmak için karot ile beton delme kullanırlar. Depo tadilatlarında eski beton yükselticilerin kaldırılması için de çok değerlidir.

 

Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme Havalandırma Bacası Açma Karot ile Delme

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA